ברוכים הבאים לוורדפרס. זה הפוסט הראשון באתר. ניתן למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל לכתוב.

חגיגת בר מצווה בכותל
התקשרו עכשיו וקבלו את כל הפרטים – 052-4457700

מאז שחרב בית מקדשנו והלך עמנו לגולה, נדם קול השמחה בהיכלי הקודש למשך כאלפיים שנות גלות, היום כאשר חזרנו לישראל ושחררנו את ירושלים בשנת 1967 חזרנו אל ירושלים לעיר ולכיכר כדברי המשוררת נעמי שמר, אך לא רק לבורות המים כי אם לחגוג בר מצווה בכותל!

עריכת בר מצווה או בת מצווה בכותל עשויה להיות בבחינת עלייה לרגל, לאחד הרגעים הנשגבים ביותר, לאותם זיכרונות שאותם זוכרים לכל החיים, זהו זיכרון של הרוח זיכרון יהודי היסטורי ואחרי שתחגגו בר מצווה בכותל זה יהפוך ויהיה גם זיכרון אישי וגם זיכרון משפחתי.

ארגון והפקת בר מצווה בכותל עם "שרו הפקות"
בגלל שעריכת טקס בר מצווה בכותל מחייב ארגון ותיאום בין מספר גורמים שונים אתם חייבים להתחיל להיערך לקראת החגיגה מבעוד מועד, זמן סביר של חמישה עד שבעה חודשים ניתן לערוך מגוון שלם אטרקציות ליום בר מהמצווה בכותל דוגמת צוות מתופפים או שילוב של מתופפים ושופרות עם קלרינט או סקסופון, את הנגנים אפשר לפגוש בשער ציון ואז ללוות את חתן בר המצווה בתהלוכת בר מצווה משפחתית ייחודית אפשר שהנגנים יפגשו אתכם ליד שער האשפות ובנגינת שופרות, בעוד חתן בר המצווה צועד מתחת לחופה מפוארת, ילוו את חתן בר המצווה או כלת המצווה ומשפחתם אל הכותל המערבי במגוון גדול של שירים יהודיים שמחים, מוכרים השגורים בפינו.

אל הכותל המערבי בירושלים תוכלו להגיע באוטובוס, מיניבוס, תחבורה ציבורית או ברכבכם הפרטיים, למען האמת, בעיית החינה בירושלים, היא בעיה כואבת, בבדיחות הדעת מספרים, שאחת הסיבות לכך שהמשיח יגיע על חמור זה הסיבה שהוא בודאי לא ימצא מקום חניה בירושלים, מומלץ לדאוג לחברת הפקות שתארגן את היום כולו ובכך תמנעו מהפתעות לא צפויות, חברתנו "שרו הפקות" מתמחה באירגון וליווי של עשרות אולי מאות ברי מצווה שנערכו בכותל, אנו נדאג לכם למדריך שילווה אתכם ואף יערוך לכם סיור, יסדיר עבורכם את ענייני התפילה, ובנוסף אנחנו נסייע לכם לבחור צלם, מסעדה (יש מסעדות המציעות מגוון תפריטים מיוחדים למשפחות ולאורחים החוגגים טקס בר מצווה בכותל) ועוד אי אלו פרטים קטנים שיהפכו את החגיגה שלכם לחוויה מיוחדת.

למה צריך חברת הפקה?
החברה שלנו "שרו הפקות" המתמחה בהפקת בר מצווה בכותל תסדיר את כל האישורים הנדרשים, תחסוך מכם בזבוז זמן יקר הכרוך באיתור "הגורמים המתאימים" לאירוע שלכם. סדר היום אינו רשמי ואינו מחייב. באמצעות חברת ההפקה שלנו תוכלו לבנות קונספט מיוחד לאורחים שלכם, יש לנו רעיונות שונים ומגוונים ואנו יודעים להתאים אותם לצרכים שלכם, לכלול בו סיורים כמו מנהרת הכותל, מרכז דוידסון ברובע היהודי וכמובן להנחות את המסיבה שתיערך אחרי טקס הנחת התפילן באחת ממאות המסעדות בירושלים, שאת מרביתם אם לא את כולם אנחנו מכירים מניסיוננו האישי.

אין ספק כי לעריכת חגיגת בר מצווה בכותל המערבי בירושלים יש ערך מוסף חווייתי מלא עצמה והשראה, במקום הקדוש ביותר לעם היהודי, מקום אליו נשאו ועדיין נושאים יהודים מכל רחבי העולם את תפילתם. תוכלו לבחור בתפילה מוארכת ומדוקדקת עם הרבה שלנו או תפילה מקוצרת.

בשל אופיו המיוחד של בכותל המערבי והיותו מקום תיירותי ההומה באדם כמעט בכל שעות היום מצויים בו מאות ואלפי בני אדם, לכן יש חשיבות לסדר ולארגון מוקפדים. יש צורך ביד מכוונת. בחברה מקצועית, שאנשיה מאומנים ומיומנים בעריכת טקסי בר מצווה במתחם הכותל. מאחר שסביר להניח כי לרבים מכם המתחם אינו מוכר אלא מתמונות או מביקורים נדירים ואקראיים בו, יש טעם ותועלת בשכירת שירות של חברה מקצועית, אשר נציגיה ילוו אתכם באופן צמוד, החל משלב התכנון הראשוני וכלה במחיאות הכפיים בסיומו של יום ארוך ומהנה.

אנו מציעים מגוון של שירותים
ניתן להעשיר את יום בר המצווה בכותל במגוון אטרקציות החל במעגל מתופפים וכלה בלהקה שתנעים את זמנכם במסעדה ואף תרקיד אתכם, בנוסף תוכלו לבחור חזן לפי נוסח מועדף שלכם, כמו גם בוקר במגוון אפשרויות: בראנצ', סנדוויצ'ים, או קפה ומאפה,
סביר להניח שאתם כיהודים מודעים לקדושת המקום וחשיבותו ומכך הכרחי לנהוג בו על פי הכללים ויש להקפיד על לבוש צנוע הכולל כיפות לגברים ומטפחות לנשים, יש אירועים בהם אנחנו רוכשים כיפות עם שם הילד ותאריך האירוע ולנשים אנו דואגים לפשמינות בצבע אחיד לכולם.

לסיום או שורה התחתונה: הואיל ומדובר ביום גדול ומשמעותי בחייו של חתן בר המצווה ובני משפחתו נכון יהיה ואף רצוי מאוד להשקיע בתכנון מוקפד תוך שימת לב לכל הפרטים קטנים כגדולים, אז שיהיה לכם במזל טוב

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *