מעגל מתופפים מתאים לכל אירוע!

מעגל מתופפים בהדרכה נכונה יכול להפתיע אתכם, במהירות רבה תוכלו לגלות ולהבין שגם אתם יכולים לתופף.
סדנאות תיפוף יכולות לגבש קבוצות בכל גיל. 

מעגל מתופפים בבית ספר יכול להיות חוויה עוצמתית, שהתלמידים יזכרו לכל החיים…

סדנת תיפוף במסגרת סדנאות למנהלים עשויה להפוך עד מהרה חוויה מצחיקה ומשעשעת מצד אחד ומן העבר השני זה יכול להיות רציני ואחראי, נגן טוב שיודע את מלאכת התופים יכול להניע קבוצה לתופף יחד.

מה הקסם של מעגל מתופפים ?

מעגל מתופפים מוכר לנו משחר הבריאה, האדם נקש ללא הרף מרגע ינקותו, הצלילים והקצב הם דרך הטבע, רשרוש המים נובע בקצב הרוח נושבת בקצב לפעמיים סוערת ולעתים רגועה. 

ההתפתחות הטבעית הייתה להפוך את הצלילים שעוטפים אותנו לכדי מנגינה קצבית והרמונית, 

האדם יצר עשרות ומאות של כלי הקשה מסוגים שונים ומחומרים מגוונים וביחד אתם פיתח את התופים על גזרותיהם העצומה, לדעתי תופים הם הכלי עם הכי הרבה ווריאציות יצירתיות יש הרבה מאוד סוגי תופים תופי ידיים ותופים שיש לנגן עליהם בעזרת מקלות.

אם כן מה סוד הקסם של מעגל מתופפים שעובד יפה באירוע בר מצווה בכותל ואירוע של בכירי רשת מזון?

הסוד של התופים זה היכולת שלהם לתת לכם הרגשה עילאית מעיין אקסטזה שבטית האהבה שלנו להיות ביחד מעצם קיומנו היא בעצם צורך שנטוע באנו ואם כבר ביחד אז מה יכול להיות מושלם מאשר חווית סדנת תיפוף אמתי

סדנאות תיפוף

מעגל מתופפים מאז ועד היום

המעגל המתופפים הראשון שהכרנו במקרא היה בעצם מעגל מתופפות… 

מרים הנביאה נזכרת קצת אחרי שחצו ישראל את ים סוף שהיא יוצאת בתופים ובמחולות,

זה היה מקור השמחה הראשון לשמח הגדול שהיה לאורך כל ההיסטוריה של העם היהודי, בכל עת שמחה היו המתופפים והתופים למרכז האש שהבעיר את השמה זה קרה אחרי ניצחונות בחגי ישראל וכמובן בבית המקדש בירושלים, שאף נקרא היכל הניגון. 

כיום אפשר לראות מתופפים בכותל המערבי מתופפים בירושלים בליווי חתני בר מצווה, בחתונות, בסדנאות תיפוף בגני ילדים, בתהלוכות ספר תורה בחגי ישראל ובכל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *