סדנאות גיבוש - מפגש מועיל להעברת מסרים ולביצע תהליכים.כאן

 

סדנאות גיבוש :בכל מפגש ואירוע אם זה יציאה ליום כיף בטבע או התכנסות במשרדי החברה כיום מבינים מארגנים שיש לכבד את רגע ההתכנסות מכל סיבה שהיא כי זה רגע שהמשתתפים מצפים למשהו אם זה מידע או פעילות או כל התרחשות, אי לכך נהוג להזמין גורם חיצוני על מנת שיוסיף ערך מוסף למפגש או שיהיה מטרת המפגש.

בבסיס כל מפגש של אנשים הוא מפגש שמטרתו להביא לידי גיבוש גם המשתתפים

אינם מודעים לכך . כל מפגש של אנשים הוא זמן זהב להעביר מסרים ולבצע תהליכים.

במפגש של אנשים בחברה בישיבה מדברים על הנושאים הקשורים בענייני החברה ומגבשים פתרונות והסכמות להמשך פעילות עסקית של החברה . הגיבוש הוא בין לחברו למשפחתו וסביבתו ואפילו יום יום מגבש האדם את עולמו הפנימי על מנת שיוכל לחיות עם עצמו בשלום. גיבוש הוא מרכיב בסיסי בתקשורת בין אדם לסביבתו.

סדנאות גיבוש בערב גיבוש הסדנאות הקלאסיות

זהו דבר שבשגרה לקראת סוף שנה מתחילה עונת ימי כף , ימי גיבוש

בדרך כלל נהוג לצאת לטיול בטבע ולאחר הטיול במתחם כל שהו מזמינים מנחי סדנאות או אומנים שיעבירו פעילות תחת הכותרת סדנת גיבוש בסוף יום ערבי גיבוש

מומלץ להגדיר את מטרת הסדנה ובאיזה צורך כואב אנו רוצים לטפל.

סדנאות גיבוש ערב גיבוש הסדנאות הכיפיות.

סדנת צחוק היא סדנה מאוד משחררת המנחה מביא את המשתתפים לתהליך של הפלת החומות האימתניות שכלה אחד בונה לעצמו וכולם משתחררים וצוחקים עד דמעות כפי שנאמר צחוק יפה לבריאות.

סדנאות גיבוש מוסיקאליות קריוקי כולם שרים רצוי עם כוס יין ביד עצם פתאום מגלים שהעובד השקט המופנם נותנים לו מיקרופון ביד והוא מתגלה כבעל קול נפלא כזמיר

זו דוגמא קלאסית לערך של סדנאות גיבוש ,לאחר ערב כזה היחס כלפי העובד השקט והמופנם יהיה שונה זה לא עוד אותו עובד מופנם וסגור הוא סופר סטר . כולם יפרגנו לו ועצם העובדה שהוא שר זו הייתה פעולהוהעברת מסר עקיף מצד העובד גם לי יש מה לומר ואפשר לתקשר איתי .

בל נשכח שבכול מפגש של אנשים צריך גם אוכל ,ממש מתבקש מאליו לבצע סדנת בישול עם שף ,הצוותים מבשלים מתכונים מאתגרים ובסיום ישנה ארוחה מהנה וטעימה.


סדנאות גיבוש בצפון

עוד רעיון מוצלח כל הצוות יוצא לצימר בצפון כל היום מבלים ביחד בסדנאות גיבוש ובטיולים בצפון . סדנאות גיבוש בצפון יכולות להיות גם במסגרת אתר אותו אנו מבקרים בצפון ,או סביב נושא שנמצע בצפון .

זהו יום יקר מפז להכיר , להיפתח יש זמן לשוחח בנחת איש עם רעהו ופתאום מגלים פאן אחר על האנשים שעימם אנו אובדים . פתאום המנהל התובעני צוחק שומר הדיסטנס ובעל הפסון , פתאום הוא צוחק משתף אחרים בפרטים מההווי הפרטי שלו , וואלה גם הוא כאחד העם גם לו יש את המצוקות המשותפות לכולנו.

אין ספק שלאחר יום גיבוש הסטיגמה כלפי המנהל תשתנה וכך גם הערוץ התקשורת של העבדים אתו ושלו עם העובדים.

בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *